Öne Çıkan Yayın

Uyku Rutuni

Merhabalar Uzun zamandır herkesin sorduğu beklenen yazı uyku rutuni, Öncelikle burada yazacaklarım püf noktaları ve rutunin özeti nite...

25 Ağustos 2016 Perşembe

Çocuk Doktoru Arayanlar Boşuna Aramayın En İyisini Bulduk:))) Karşınız da Uzman Dr Dicle ÇELİK
Merhabalar

Bebekler doğmadan önce tüm ailelerde bir çocuk doktoru arayışı hasıl olur. Bütün aileler en iyi hekimi bulabilmek için türlü araştırmalar yapar. Çünkü bu seçim çok önemlidir. 9  ay anne karnında en iyi şartlarda koruduğu bebeklerinin bundan sonraki hayatında bence yön verenlerden biri olacaktır.
Elbette tüm hekimlerimiz birbirinden değerli fakat her meslekte olduğu gibi öne çıkanlar diğer meslektaşlarına göre daha başarılı olanlar mevcut.

Bizim doktorumuz Dicle Çelik. Kendisi Memorial Şişli hastanesinde görev yapıyor. Övgü Güncemiz doğduğundan beri Dicle Hocaya emanet. Dicle Hoca bizim için bir hekimden çok daha fazlası. Bir kere 7/24 her şeyi sorabiliyoruz, meşgulse mutlaka  geri dönüyor, 0 ilaç yanlısı gerekmediğince ilaç vermiyor. Mesela biz 10 aylığız çok şükür büyük bir ilaç kullanmadık. Her şeyin doğalından yana bence en önemlisi sürekli kendini yenilemesi, yeni bilgilere açık olması. Biz Blw yöntemine doktorumuz sayesinde geçtik. İnanın bu bile bize yaptığı çok büyük bir iyiliktir.

Bebeğimiz daha 3 aylıkken hasta olduğunda İstanbul dışındaydık. Ankara da iki büyük özel hastaneye gittik. İkisinde de bebeğimize antibiyotik yazıldı, Dicle Hocaya ertesi gün apar topar geldiğimizde hastalığın viral kaynaklı olduğunu tespit edip bize hiç ilaç dahi vermeden hastalığı atlatmamızı sağladı.

Dicle Hoca bizim için bir hekimden çok daha fazlası, o artık bizim kızımızın Dicle ablası, bizim en güvendiğimiz, annemizin babamızın sürekli dua ettiği, arkadaşlarımıza önerdiğimiz iyi ki araştırıp karşımıza çıkmış dediğimiz ailemizden biri.

Bu süreçte hekim arayan arkadaşlar, hiç boşuna araştırmayın kendinizi yormayın. Sizin için araştırılmışı var, Dicle Çelik bu işin bizce en iyilerinden.

Burada bloğum aracılığıyla da Sevgili Dicle Hocamıza minnetlerimizi sunuyoruz.

Sağolun Varolun:)))

Yorum Gönder